Spotkania na Rybomani

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
marek j

Spotkania na Rybomani

#1 Post autor: marek j »

Jestem fanem targów wędkarskich a że u nas to głównie Rybomania, bywałem tam co roku od wielu lat. Zawsze był tłok miedzy stoiskami, mniej lub więcej interesującego nas sprzętu, najwięcej karpiowego i śmierdzących kulek :D . Łodzie wędkarskie od przeciętnych po wypasione na maxa. Bardzo lubię oglądać i pomacać nowy sprzęt, jeszcze bardziej cos kupić a na targach było to możliwe choć niektórzy czynili zarzut że to nie powinno być targowisko tylko pokazy nowości. Praktyczna rzeczywistość jest taka że wielu małych wystawców sprzedawało bo musiało zarobić za włożoną kasę w powierzchnie wystawową, mnie sprzedaż nie przeszkadzała zupełnie, tylko trzeba było ceny sprawdzać , niektóre były przesadzone. Nie to jednak miałem na myśli w tym poście, chodziło mi o spotkania z wędkarzami znanymi z prasy , youtobe, czy telewizji. Różnie bywało jak to z ludźmi , jedni bardziej kontaktowi drudzy mniej. Jedna z poniższych fotek z byłym zarządem PZW właśnie potwierdza moje zdanie o granicy my i oni , zdjęcie pstryknięte ale kontakt jak przez szybę. Większość jednak , powiedzmy celebrytów wędkarstwa ;) to normalni zapaleńcy i dystansu żadnego nie było. Myślę że kilku rozpoznacie ;) :D :D .
IMG_3084.JPG
IMG_3062.JPG
[
IMG_3242.JPG
IMG_3248.JPG
IMG_20190202_143059_BURST001_COVER.jpg
attachment=7]IMG_3078.JPG[/attachment]
CAM01251.jpg
IMG_3205.JPG
IMG_3210.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

marek j

Re: Spotkania na Rybomani

#2 Post autor: marek j »

cd galerii spotkań :) Szkoda że przez civid w tym roku targów nie będzie.
IMG_20190202_144833_BURST004.jpg
IMG_20190202_153201_BURST001_COVER.jpg
IMG_20200307_121331.jpg
IMG_20200307_121940.jpg
IMG_20200307_125010.jpg
IMG_20200307_110115.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Rogro
Krąp
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2016, 19:17

Re: Spotkania na Rybomani

#3 Post autor: Rogro »

Ja rozpoznałem tego wysokiego jegomościa, który jest na wszystkich zdjęciach.
To Marek J., bardzo znana osobistość - wszyscy chcieli mieć z nim pamiątkowe zdjęcie...
Piotr

okonhel

Re: Spotkania na Rybomani

#4 Post autor: okonhel »

Pewnie dziwili się że taki duży urósł albo myśleli że to jakiś koszykarz z NBA i chcieli mieć z nim zdjęcie :)

Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Spotkania na Rybomani

#5 Post autor: Arunio1 »

Ja to się często zastanawiam czy Kamil choć do spania te okulary z czoła zdejmuje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Arek

okonhel

Re: Spotkania na Rybomani

#6 Post autor: okonhel »

Kamil ich nie zdejmuje (bo nie może) ani do spania ani pod prysznic - wyrosły mu z czoła i rosły razem z nim :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wędkarskie opowiadania”