Moje przynęty na szczupaka

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
goral3518

Moje przynęty na szczupaka

#1 Post autor: goral3518 »

Na te przynęty zamierzam w tym sezonie połapać na majówce, niektóre nowe dziś odebrane a niektóre już się sprawdziły na łowiskach w ubiegłych sezonach
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

szumeq

Re: Moje przynęty na szczupaka

#2 Post autor: szumeq »

ostry zestaw :D
same kosy :D, no i SLIDER :D
Połamania :P

goral3518

Re: Moje przynęty na szczupaka

#3 Post autor: goral3518 »

slider właśnie nabyłem i będę się uczył nim łapać, trochę teorii już naczytałem na ten temat, będę praktykował nad wodą na majówce

pkaaz20

Re: Moje przynęty na szczupaka

#4 Post autor: pkaaz20 »

hmn bardzo ciekawe , nie długo pokażę moje ale póki co czekam na czerwiec.

goral3518

Re: Moje przynęty na szczupaka

#5 Post autor: goral3518 »

Pierwszy wypad nad wodę na szczupaka okazał się totalną klapą, przynęty nie do końca się sprawdziły, być może łowisko to totalne bezrybie, co potwierdziła w dużym stopniu sonda. Więc powrócilem do starych sprawdzonych też przynęt z dawnych czasów i zakupiłem w sklepie. Drugi wypad na inne łowisko i 7 sztuk wpadło ale same pistolety. Trzeci już tylko dwie sztuki, ale też pistolety. Gdzie się podziały te większe? W sanatorium siedzą ? hehe

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Moje przynęty na szczupaka

#6 Post autor: Remek »

Tych większych chyba już nie ma za dużo. Trzeba poczekać do października aż te wiosenne pistolety podrosną :)
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

okonhel

Re: Moje przynęty na szczupaka

#7 Post autor: okonhel »

Zestaw różnych "gum" w dużym dwustronnym organizerze, druga strona zdjęcie bez pokrywki, dlatego powiększone:
sz2.jpg
Sz3.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze zestawy na drapieżniki”