Torby, pojemniki, akcesoria.

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Torby, pojemniki, akcesoria.

#1 Post autor: Arunio1 »

Zamówiłem sobie ostatnio pojemniczki. Mają służyć pod Angolskie wynalazki. Nazbierało się tego troszku. Człek naiwny, łudzi się że może to właśnie to, będzie Killerem. Wozić wszystkiego nie sposób. Stąd pojemniczki 15ml. Mieszczą po kilka przynęt do prób. A że miałem takie puzderko kiedyś zakupione, niemal idealnie spasowało.
ua.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Arek

glizdziarz

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#2 Post autor: glizdziarz »

Fajny zestaw.

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#3 Post autor: Jarek »

Pomysłowe. Zamiast wozić tony specyfików wystarczy wiele rodzajów ale w niewielkich ilościach. Dobry pomysł do wzorowania się. Dobre tło pierwszego zdjęcia ;) :D

Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#4 Post autor: Arunio1 »

Sporo ostatnio wędkowałem metodą na stawku. Przypony mi zaczęły wychodzić i trzeba było zakasać rękawy. Jestem w połowie pracy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Arek

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#5 Post autor: Remek »

Super to wyszlo Arku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

DAW

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#6 Post autor: DAW »

Najfajniejsza torba spinningowa.
Mam dwie ;-)
Większą i mniejszą.
W środku 3 pudła.
Na zewnątrz kieszeń na rzepa z pojemnikami na woblery.
Obrazek

okonhel

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#7 Post autor: okonhel »

Fajna na duże przynęty.
Niestety czasy takie że w sklepach torby zaczynają się od przynajmniej 120 zł a takie to pewnie 200 i więcej.
Wolę wydać to na przynęty, dlatego używam tańszych toreb i dużych organizerów z regulowanymi przegrodami.

DAW

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#8 Post autor: DAW »

okonhel pisze:Fajna na duże przynęty.
Niestety czasy takie że w sklepach torby zaczynają się od przynajmniej 120 zł a takie to pewnie 200 i więcej.
Wolę wydać to na przynęty, dlatego używam tańszych toreb i dużych organizerów z regulowanymi przegrodami.
Torba ta występuje w dwóch rozmiarach.
W torbie na wyposażeniu masz 3 pudełka z regulowanymi przegródkami.
Spokojnie w jednej torbie pomieścisz około plus minus 100 przynęt ale to zależnie od ich wymiaru bo jak ogromne to sam wiesz kilka lub kilkanaście.
Żadna ( szukałem takiej ponad rok) tańsza takiej nie zastąpi.
Ta ma gumowane dno i nie przemaka w ulewie(testowałem nie raz).


Cena od 120zł. ( w promocji jak się cżłowiek namęczy to znajdzie ) do 150zł.
Producent Cormoran.
A podobne z wyższej półki ale z gorsza jakością cenowo są od 390zł.

Opis producenta
Torba na przynęty z 3 pudełkami i 12 trójkątnymi przegrodami na przynęty. Pudełka znajdują się w głównej komorze, do której szybki i łatwy dostęp zapewnia wygodna klapa. Znajdujące się w przedniej kieszeni zintegrowane, plastikowe przegrody pozwalają na przejrzyste przechowywanie 12 dużych przynęt. Dzięki konstrukcji opartej na siatce z tworzywa sztucznego wabiki schną bardzo szybko, a haki i kotwice nie rdzewieją. Wyposażona w jedną zamykaną siatkową kieszeń i uchwyt na wędkarskie narzędzia. Praktyczne gumowe stopki i otwory wentylacyjne. Regulowany pasek z miękkim naramiennikiem. Materiał: Tarpaulin, 100 % poliester 600D, pokryty PVC ; Wymiary dużej torby 39x24x21cm ; małej : 31x20x21cm.

glizdziarz

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#9 Post autor: glizdziarz »

Ostatnio dotarła do mnie duża torba na pudełka ze sztucznymi przynętami. Torba polskiej produkcji z wieluńskiej firmy PAMAXS.C. Wymiary torby: dł. 55cm,szer. 25cm, wys. 30cm ;
duża kieszeń na przodzie wys.22cm ,szer.42cm oraz 2 kieszenie boczne. Idealnie mieszczą mi się pudełka zakupione w Biedronce. Weszło 6 pudełek 12" i jedno Jaxon 33cm i jeszcze jest sporo luzu. Nie jest to firmówka ale solidny polski produkt za rozsądną cenę. Z wysyłką kosztowała mnie 58.98zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Torby, pojemniki, akcesoria.

#10 Post autor: Arunio1 »

Spadek po Teściu. Jak nie będzie mrugało, to się po obserwuje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Arek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Torby, plecaki, pudełka i inne”