Surfcasting Lukas

Wiadomość
Autor
okonhel

Re: Surfcasting Lukas

#21 Post autor: okonhel »

Fajne fląderki Łukasz i widzę że nabierają już kondycji.
Kupujesz gotowe zestawy czy sam dobierasz koraliki ?

Lukas

Re: Surfcasting Lukas

#22 Post autor: Lukas »

Mam dwa "gotowce" i stosuję je wtedy kiedy nie idzie mi na moje. Generalnie łowię jedna na swoje zestawy. To tak jak przy łowieniu na muchę. Najlepiej "smakuje" jak łowi się na swoje muszki :)

okonhel

Re: Surfcasting Lukas

#23 Post autor: okonhel »

Nigdy nie używałem koralików ani gotowych zestawów - zawsze robiłem 2 troki boczne, haki nr 1 lub 1/0 , krętlik z agrafką na dole na ciężarek i tyle.
W wedkarski.com widziałem różne koraliki, które mogłyby posłużyć do budowy takich zestawów.

Lukas

Re: Surfcasting Lukas

#24 Post autor: Lukas »

Dzień dobry.. Dawno nic nie wstawiałem na forum. Prawda jest taka, że w tym roku mało czasu na rybki było, a jak się już człowiek pojawiał nad wodą to albo pogoda albo zwyczajnie rybki nie współpracowały. Na solankowych, morskich dorszach byłem w tym sezonie dosłownie dwa razy. Za drugim i ostatnim razem jakieś, nawet przyzwoite jak na piaskownicę rybki się pojawiły :) Zajefajnie jest posiedzieć w ciemnościach na plaży w oczekiwaniu na dorszowe branie :)
20161125_184359.jpeg
20161125_184407.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

okonhel

Re: Surfcasting Lukas

#25 Post autor: okonhel »

Jakie sam na plaży? To dziki tym razem nie podeszły? Gratuluję piaskowych dorszy, niektórzy jesienią z kutra takich nie zgłosili, słaby rok...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Surfcasting”