Norwegia

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
AdamLasak1994

Norwegia

#1 Post autor: AdamLasak1994 »

Pojechałem do pracy do Norwegii i zabrałem ze sobą wędkę i trochę przynęt (gównie od okonhela) i trochę kupionych razem w gdyńskich sklepach.
Po pracy ok. 18:00 pojechałem nad fiord solny w Bodo. W drugim rzucie złowiłem czarniaka na przywieszkę makrelową od okonhel. Nie przeszkadzało mu że 40 m dalej stał zacumowany statek transportowy z uruchomionym silnikiem i pracującą śrubą.
IMG_20180627_184408.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

okonhel

Re: Norwegia

#2 Post autor: okonhel »

Gratuluję ryby. Ledwo pojechałeś i pierwszy sukces :)
Z czasem sprawdzisz które przynęty i kolory sprawdzają się lepiej a które gorzej i na następny wyjazd będziesz lepiej zaopatrzony.
Pamiętaj by po wędkowaniu płukać przynęty w słodkiej wodzie i dobrze wysuszyć ( i nóż też) - tam jest duże zasolenie i łatwo rdzewieją...

AdamLasak1994

Re: Norwegia

#3 Post autor: AdamLasak1994 »

Dziękuję bardzo , w wolnym czasie mamy plan jechać do Landskrumen , gdzie sa tak zwane" wiry morskie " I tam spróbować szczęścia , podobno miejsce niezwykłe I duże zgromadzenie ryb .

dorszolap

Re: Norwegia

#4 Post autor: dorszolap »

Gratulacje ! Piękna rybka . Równie smaczna? ; )

AdamLasak1994

Re: Norwegia

#5 Post autor: AdamLasak1994 »

Tym razem dorsz na pilkera.
IMG_20180701_162609.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MarcinK
Płotka
Posty: 144
Rejestracja: 28 maja 2017, 20:21

Re: Norwegia

#6 Post autor: MarcinK »

To jest to gratuluję udanej wyprawy
Marcin

giaur27

Re: Norwegia

#7 Post autor: giaur27 »

AdamLasak1994 pisze:Dziękuję bardzo , w wolnym czasie mamy plan jechać do Landskrumen , gdzie sa tak zwane" wiry morskie " I tam spróbować szczęścia , podobno miejsce niezwykłe I duże zgromadzenie ryb .
...szukaj w portach na blachy trociowo belonowe- kiedyś trafiliśmy dorsze od ok. 3kg w górę- większe rozginały kotwiczki... na płytkim to bardzo waleczne ryby! ;)

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Norwegia

#8 Post autor: Remek »

Piękne ryby, gratuluje połowów.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

Lukas

Re: Norwegia

#9 Post autor: Lukas »

Wędkarsko to jest inny świat. Czarniaków, skąd inąd smacznych ryb jest chyba w jednym fiordzie u nich więcej niż leszczy w naszych wszystkich polskich wodach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Morski spinning”