Kamizelki, kapoki ITP.

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
pkaaz20

Kamizelki, kapoki ITP.

#1 Post autor: pkaaz20 »

Witam ostatnio dużo się dzieje jeszcze sezon wędkarski aż tak dobrze się nie zaczął a już słychać o doświadczonych wędkarzach którzy się potopili. Już ten weekend woduje na ten sezon lodź. Ogólnie napisze pływać to ja potrafię, ale całym sprzętem typu kurtka i buty to nie wiem czy jak zaciągnie woda to większy balast będę miał , dlatego ostatnio rodzina naciska by zaopatrzyć się kamizelkę/kapok. Wiadomo bezpieczne hobby muszą być. Czy wiecie gdzie można kupić tanio i dobrą kamizelkę czy na tej Jastrowskiej są czy juz raczej gdzie indziej szukać. Coś na allegro widziałem ale jak zawsze problemy z rozmiarami. ;)

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Kamizelki, kapoki ITP.

#2 Post autor: Remek »

No prawda jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony.
Ja jednak polecam kupić na allegro lub w jakimś sklepie wędkarskim internetowym, ponieważ wątpię, że taki sprzęt w Złotowie szybko się rozchodzi a jak mają na stanie to pewnie z zeszłego roku albo jeszcze starsze.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

okonhel

Re: Kamizelki, kapoki ITP.

#3 Post autor: okonhel »

Warto zajrzeć do sklepów sportowych sieci Decathlon - zazwyczaj mają kilka typów kamizelek i kapoków.
Pamiętać też należy że pływając łodzią nie tylko w celach wędkarskich powinniśmy mieć na łodzi środki ratunkowe a nieletni powinni mieć je założone na sobie.
WYbierając się na wczasy zakupiłem moim chłopakom kamizelki, zakupiłem dla większej wagi bo dzieci rosną, mało krępują ruchy, da się w tym spokojnie wędkować a przede wszystkim jest bezpieczniej.
Zdjęcie0049.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
radzislaw251
Okoń
Posty: 286
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:24
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Kamizelki, kapoki ITP.

#4 Post autor: radzislaw251 »

Tak przeglądam , z nudów i ciekawości hehe.... I wydaje mi się, że znam miejsce i tą łódkę. Chyba,że się mylę....
Radek
nie sprzęt a technika...

okonhel

Re: Kamizelki, kapoki ITP.

#5 Post autor: okonhel »

Miejsce znasz bo to zdjęcie z Brenna. Coś tam wtedy złowiliśmy, głównie na spinning.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie łodzi”