Latarka taktyczna na nocki

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
tomek170891

Latarka taktyczna na nocki

#1 Post autor: tomek170891 »

A więc... :D (tak wiem nie zaczynamy zdania od "a więc" :)) zastanawiam się nad kupnem latarki taktycznej. Problem tkwi w tym że wszystkie prezentowane latarki na allegro są najlepsze na świecie i te za 20zł i te za 300 zł :p Może ktoś poleciłby fajną i mocną latarkę taktyczną w niewielkiej cenie? :P

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Latarka taktyczna na nocki

#2 Post autor: Remek »

Ja mam czołową latarkę z biedronki za 19,99 zł. Jak widać na zdjęciu reguluję się kilka rzeczy.W zeszłym sezonie byłem ponad 5 razy na nocce ( już nie pamiętam) i latarka działa i cały czas świeci. Jest dość wygodna i co najważniejsze nie spada z głowy i z byt mocno też nie uciska. Te szelki na głowę ( bo nie wiem jak to nazwać ) są mocne i rozciągliwe więc za małe pieniądze polecam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

tomek170891

Re: Latarka taktyczna na nocki

#3 Post autor: tomek170891 »

Mam taki "patent na głowę" ale bez zooma :P z zoomem mam małą podręczną:) Ale właśnie chcę coś co naprawdę mnie zaskoczy swoim natężeniem światła w niewielkim rozmiarze :)

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Latarka taktyczna na nocki

#4 Post autor: Jarek »

Niestety co do cen to nie ma cudów za lepszy sprzęt trzeba sporo położyć...Ja w najbliższym czasie kupuje taki patent

http://latarki.pl/produkty/mysliwskie/2 ... /5129.html

Taktyczna ale polecana wędkarzom. Niestety droga :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

tomek170891

Re: Latarka taktyczna na nocki

#5 Post autor: tomek170891 »

Fajny patencik :) Znajomy z PSR ma fajną małą taktyczną latarkę, która na patrolu z łódki zastępuje mu szperacz :D Tylko że takie widziałem tylko na niemieckich stronach po powyżej 100 "ojro" :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Noże, multitoole, latarki, szczypce, wypychacze, skrobaki i inne...”