Tomasz Głuch Fishtomg.pl

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
okonhel

Tomasz Głuch Fishtomg.pl

#1 Post autor: okonhel »

Nie polecam sprzedawcę na Allegro: Tomasz Głuch Fishtomg.pl wedkowo.pl
Na aukcjach info że wysyłka 2 dni robocze, po tygodniu cisza, gość rżnie głupa że wysłane itp. Ja mu mówię że na paczkomat chciałem i jakby wysłał to bym miał maila a on mi że maile z InPost czasem lądują w spamie/ Litości.... Spam też przeglądam w takich sytuacjach a jakby dotarło do paczkomatu to bym miał sms-a że jest i maila. Sprawdziłem dziś pocztę - jest info z InPost - nadał 13.08 w paczkomacie, 14.08 odebrali do wysłania (zakupiłem i zapłaciłem 07.08) - jak to jest 2 dni robocze to jestem ksiądz.
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, zamówiłem przelotki za 23 zł więc żaden cud ale miałem Romanowi w wędce dorszowej wymienić, na szczęście nie spieszy mu się. Pewnie przesyłka dotrze w piątek.
Poczytałem komentarze w Allegro (wcześniej tego nie zrobiłem niestety) i takich kwiatków jest więcej, ponadto wysyła inny towar niż zamawiany (inny model przynęty, woblera) i oczywiście opóźnienia w wysyłce dłuższe niż u mnie (nawet 3 tygodnie a jeden klient dostał po 35 dniach) . Są też komentarze że nie ma towaru tylko oferuje to co w hurtowni a tam czasem towar zejdzie i gość nie wysyła bo w hurtowni nie ma.
Komentarze do działalności tego kolesia (7 lat w handlu):
https://allegro.pl/uzytkownik/2508767/o ... mend=false

okonhel

Re: Tomasz Głuch Fishtomg.pl

#2 Post autor: okonhel »

Dziś dotarła wreszcie przesyłka z przelotkami (zamówione 07.08, dotarła 16.08) wg sprzedawcy to 2 dni robocze.
Wymiary przelotek nie do końca zgodne z opisami na aukcji, pytanie czy to wina firmy Jaxon producenta czy pana sprzedawcy.
Nie polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nie polecam sklepu/artykułu wędkarskiego”