Opłaty 2021

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
marek j

Opłaty 2021

#1 Post autor: marek j »

Znam już wysokość opłat w okręgu słupskim. Składka krajowa 100,- wody górskie 230,- czyli ostatni wydatek u mnie to 330,- co by od pierwszego stycznia na troć jechać. 10 złoty w górę od zeszłego roku, jak na ostatnie lata to mała podwyżka.

marek j

Re: Opłaty 2021

#2 Post autor: marek j »

Opłatę na morze właśnie zrobiłem, jak zdrowie pozwoli trzeba spróbować z a trocią z plaży.

okonhel

Re: Opłaty 2021

#3 Post autor: okonhel »

U nas jak co roku lekka podwyżka, za to składka członkowska bez zmian.
100 zł członkowska, 244 pełna na wszystkie wody (drożej niż u Marka choć wód górskich niewiele) - wychodzi 344 plus pewnie jeszcze koło weźmie jakiś drobny datek. Do tego tradycyjnie 41 zł na morskie - Żarnowca (za jedyne 500 zł w 2020 a 900 z trollingiem) w 2021 roku raczej nie wykupię. Prędzej będę wysyłał dniówki... Wyjdzie jakieś 400 zł plus ewentualne dniówki na Żarnowcu.
Link do opłat w PZW Gdańsk

https://www.pzw.gda.pl/images/dok/2021/ ... teczne.pdf

marek j

Re: Opłaty 2021

#4 Post autor: marek j »

Ja jako ten nawiedzony opłaty na 2021 rok już zrobiłem, trocie nie poczekają, od 1 stycznia atak ;) .

Mav3rick

Re: Opłaty 2021

#5 Post autor: Mav3rick »

Ja w tym albo przyszłym tygodniu będę opłacał

Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Opłaty 2021

#6 Post autor: Arunio1 »

Opłace po nowym roku i tak na razie się nie wybieram. Czeka mnie wymiana legitymacji, więc chyba w jeden dzień nie wypali. Opłaty mnie nie bolą, bo ze względu na srebrną odznakę i tak płacę pół stawki.
Arek

okonhel

Re: Opłaty 2021

#7 Post autor: okonhel »

Dziś zrobiłem opłaty PZW. Zrobiłem dopłatę do Elbląga (niestety porozumienie jest tylko na wody nizinne) i może wreszcie odwiedzę Irka z wędką bo byłem 2 razy i zawsze bez wędki. Razem wyszło niecałe 400 zł.
Niestety nie mieli znaczków na Bydgoszcz - spróbuję po nowym roku. Przy okazji przeniosłem się z koła nr 68 Belona Puck do koła nr 47 Gdynia Port, gdyż w Pucku ciężko było o znaczki z dopłatami a i opłaty nie zawsze można było zrobić od ręki.
opłaty.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mav3rick

Re: Opłaty 2021

#8 Post autor: Mav3rick »

Koniec chowania się po krzakach, jak kontrol idzie
d9b9f20b389fd6c61ed41a569fba2ebb11.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

glizdziarz

Re: Opłaty 2021

#9 Post autor: glizdziarz »

Opłata dokonana. W sumie 275zł, z czego 220zł członkowska i okręgowa, 10zł za rejestr okręgu Sieradzkiego i 45zł za osadniki bez sportowego. Sportowy (no kill) dodatkowo 75zł.

Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Opłaty 2021

#10 Post autor: Arunio1 »

Dziś popłaciłem składki i można łowić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Arek

Awatar użytkownika
Spinn76
Karaś
Posty: 223
Rejestracja: 19 sie 2018, 14:17

Re: Opłaty 2021

#11 Post autor: Spinn76 »

Ja na razie zostawiłem 405zł. I jeszcze później tylko Wisła zostanie do kupienia.
20210106_171527.jpg

Więc dokładnie to składka , wody górskie plus dopłata za porozumienie z Gdańskiem na wode górską.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Krzysztof
Team Dragon Polska. Kriss.

okonhel

Re: Opłaty 2021

#12 Post autor: okonhel »

Dla zainteresowanych połowem na Żarnowcu - po raz pierwszy od kilku lat opłaty utrzymano na poziomie z zeszłego roku.

Awatar użytkownika
salto
Płotka
Posty: 142
Rejestracja: 26 mar 2018, 09:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Opłaty 2021

#13 Post autor: salto »

Wczoraj i ja uszczupliłem portfel dokładnie o 375zł.Opłaciłem skł. członkowską, fundusz koła i wykupiłem licencje na zbiornik który ma moje koło pod opieką. Mam zamiar jeszcze dokupić licencję na wody Małopolskiego Związku Wędkarskiego czyli czeka mnie wydatek 360zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Robert

okonhel

Re: Opłaty 2021

#14 Post autor: okonhel »

Dziś zrobiłem dopłatę do okręgu Bydgoszcz i na tym kończę opłaty PZW. Na zlot jestem gotowy, dniówek kupować nie muszę. :)
opłaty2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
salto
Płotka
Posty: 142
Rejestracja: 26 mar 2018, 09:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Opłaty 2021

#15 Post autor: salto »

Tak jak mówiłem tak zrobiłem, dokupiłem licencje na wody Małopolskiego Związku Wędkarskiego, 360zł. Także w tym sezonie wydałem 735zł.Do dyspozycji będę miał zbiornik swojego koła i 7 zbiorników MZW. Zobaczymy czy przełoży się to na wyniki ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Robert

FrankJScott
Szczupak
Posty: 590
Rejestracja: 10 kwie 2024, 00:46

Great Product Info

#16 Post autor: FrankJScott »

Please try Google before asking about Top Rated Product Info ebd03c2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy prawne/regulaminy/inne zasady i zwyczaje”