Interaktywna mapa wód Okręgu PZW Gdańsk

Wiadomość
Autor
arasshater

Re: Interaktywna mapa wód Okręgu PZW Gdańsk

#21 Post autor: arasshater »

Te mapy są dziełem wędkarzy pasjonatów, w dodatku nieodpłatnym dziełem. Stare pierdziele w PZW mają głęboko w dupie mapki. To goście, którzy 50 lat siedzą na jednym i tym samym jeziorze, za które w dodatku nie płacą pełniąc jakąś tam gównianą funkcję, więc po co im innowacje? Powinno się autorowi zapłacić za taką robotę, dodam że z kasy danego okręgu PZW. Naniesienie wszystkim danych na mapkę to z pewnością kilka zarwanych nocy...

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Interaktywna mapa wód Okręgu PZW Gdańsk

#22 Post autor: Remek »

arasshater pisze: 19 kwie 2021, 18:15 Te mapy są dziełem wędkarzy pasjonatów, w dodatku nieodpłatnym dziełem. Stare pierdziele w PZW mają głęboko w dupie mapki. To goście, którzy 50 lat siedzą na jednym i tym samym jeziorze, za które w dodatku nie płacą pełniąc jakąś tam gównianą funkcję, więc po co im innowacje? Powinno się autorowi zapłacić za taką robotę, dodam że z kasy danego okręgu PZW. Naniesienie wszystkim danych na mapkę to z pewnością kilka zarwanych nocy...
Masz racje, robię strony internetowe i zrobienie takiej mapki nie było by problemem. Ale i kołach i w okręgach mają takie sprawy w nosie. Nawet chciałem poświęcić swój czas aby zrobić stronę dla byłego koła to prezes stwierdził, że po co. Nikt na to by nie wchodził. Jak zmienili punkt sprzedaży znaczków to z 220 członków zrobiło się około 90 to zgonił na cowida. Ehhh PZW w tej całej technologii jest bardzo do tyłu.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

Awatar użytkownika
Micek
Krąp
Posty: 82
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:26
Lokalizacja: Gdynia

Re: Interaktywna mapa wód Okręgu PZW Gdańsk

#23 Post autor: Micek »

okonhel pisze: 03 lut 2021, 22:21 W górnym odcinku powyżej hodowli widziałem potokowca ale dość chudego Mało tam wody i z jedzeniem też słabo. Kiedyś jakaś szkoła zrobiła tam też zarybienie - pewnie niektórzy rzucili się na mięsko...
Ja byłem też ostatnio na rekonesansie spacerowym bez wędki od Kazimierza do połączenia z kanałem. Zaobserwowałem sporego minoga (pow. 30 cm) oraz parę drobnych rybek uciekających gdy zbliżałem się do rzeki (narybek pstrąga?) Nic większego nie było, rzeka jeszcze nie zarośnięta, więc ryba nie bardzo ma się gdzie chować, ale kilka większych dołków było, może tam się coś ukrywało...

a tu do poczytania o badaniach przeprowadzanych kiedyś na naszych małych ciekach:
http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje ... a_redy.pdf

FrankJScott
Amur
Posty: 653
Rejestracja: 10 kwie 2024, 00:46

Best Product Website

#24 Post autor: FrankJScott »

Please try Google before asking about Great Product Site 26c7ebd

FrankJScott
Amur
Posty: 653
Rejestracja: 10 kwie 2024, 00:46

Top Rated Product Website

#25 Post autor: FrankJScott »

Please try Google before asking about Top Rated Product Info 244c1_5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łowiska”