Wędkarstwo i Łowiectwo - TVR

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
tomek170891

Wędkarstwo i Łowiectwo - TVR

#1 Post autor: tomek170891 »

No to może jeszcze jeden temat :) Może już jest Wam ta informacja znana a może i nie :P a mianowicie od 5 stycznia br na kanale TVR jest emitowane pasmo programów wędkarsko-łowieckich. Fajne programy, można zobaczyć piękne rybki i łowiska a i niekiedy nauczyć się czegoś przydatnego :P więcej na http://www.tvr24.pl/program-Wedkarstwo_ ... o-251.html :)

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Wędkarstwo i Łowiectwo - TVR

#2 Post autor: Remek »

Nie widziałem tego bo rzadko oglądam telewizję. Wiem też, że na stacji telewizyjnej ojca Rydzyka TRWAM czy jakoś tak leciał nawet fajny program Taaaaka ryba bodajże. Parę odcinków widziałem nie wiem czy jeszcze to emitują bo dawno nie oglądałem tv.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

tomek170891

Re: Wędkarstwo i Łowiectwo - TVR

#3 Post autor: tomek170891 »

Taaaka Ryba leci na Polsat Play Jerzy Biedrzycki ( jeśli nie łowią na oceanach, morzach itp... ) też dużo ciekawych rzeczy powie a na Trwam leci Z wędką na ryby czy nad wodę... oglądając od pierwszego odcinka można praktycznie od "0" nauczyć się łowić

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Wędkarstwo i Łowiectwo - TVR

#4 Post autor: Remek »

A no widzisz może i tak być bo jak pisałem wcześniej dawno tego nie widziałem w TV a wiem, że coś tam oglądałem na Trwamie.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

pkaaz20

Re: Wędkarstwo i Łowiectwo - TVR

#5 Post autor: pkaaz20 »

Ja to mam teraz czas więc oglądam tam zawsze Polsat play - ciekawe programy : Czesi na rybach - głownie pokazują metody gruntowe i koszyk ciekawe mają łowiska. Po nim Australian to głownie spinning i na Rybach Nowo zelandzkie tez ciekawe. Po tym na Taaka Ryba to czasem ciekawe lub i nudne ( zależy jaki temat programu) No i też ciekawe jest cykl Zjedz Rosję, Alaskę, Kambodżę. Nie zapominajmy tez o wędkarskich przygodach Johna Wilsona to już bardzo ciekawy cykl był ,ale już tym razem same powtórki. Co do Kanału TYR tez ciekawe na modelki na rybach to już bardzo ciekawe mało która dziewczyna chodzi na ryby. Dużo tam tez o wędkarstwie muchowym i tez historie haczykiem. Jak kogoś tez interesuje myślistwo to naprawdę super nie raz pokazują ile tych dzików ................. dla każdego coś miłego :)

pkaaz20

Re: Wędkarstwo i Łowiectwo - TVR

#6 Post autor: pkaaz20 »

Na TVN Turbo w soboty i niedziele są dwa ciekawe programy ; Jak to jest złowione drugi sezon - ciekawe ,a drugi to Wędkarskie wyzwania Matta Hayesa - bardzo oryginalny program polecam dzisiaj na tym kanale o 17:35. Kolejne programy to na Nat. Geo Wild Polowanie na wodne potwory - naprawdę nieraz to nie wiadomo co tych wodach żyje, na Planete leci Złota Rybka może być , a na Discowery World Na ryby bez wędki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy wędkarskie i nie tylko”