Karp

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
radzio

karp 48cm

#1 Post autor: radzio »

mam do zgłoszenia karpia :D ale mam kiepskie zdjęcie i nie wiem czy warto zgłosić go ponieważ zaraz pokażą się komentarze jakie to kiepski zdjęcie i nie ma ochoty się tłumaczyć się sami zadecydujcie czy chcecie je zobaczyć po prosu mój aparat w tel jest kiepski :D

tomek170891

Re: karp 48cm

#2 Post autor: tomek170891 »

Chwal się :) Pokaż

pkaaz20

Re: karp 48cm

#3 Post autor: pkaaz20 »

jak najbardziej pokaz, mój okaz karpia tez był do niczego ale mimo to dałem foty :)

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: karp 48cm

#4 Post autor: Remek »

Karp Radka 48 cm i 2,8 kg - zdjęcie robione komórką :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

tomek170891

Re: karp 48cm

#5 Post autor: tomek170891 »

ładny :)

radzio

Re: karp 48cm

#6 Post autor: radzio »

dla ciekawości powiem ci że złapałem go na bata węglowego 6m możecie sobie tylko wyobrazić co się działo momentami myślałem że zaraz się wszystko połamie ale na szczęście wytrzymało :D już przedtem miałem podobnego typu brania i niestety zawsze coś pękło mowa o żyłce głównej lub przyponie :D co jest dziwne tylko że na wędkę z kołowrotkiem nie było wogóle brań :D

tomek170891

Re: karp 48cm

#7 Post autor: tomek170891 »

Taki karpik na bata to zabawy było :P Miałeś zastosowane jakieś gumowe amortyzatory?

radzio

Re: karp 48cm

#8 Post autor: radzio »

nie :D miałem tylko zwykły prosty zestaw główna żyłka 0,18 a przypon 0,16 momentami bat cały w wodzie :D

tomek170891

Re: karp 48cm

#9 Post autor: tomek170891 »

To wesoło :P Wiem że niektórzy dla zabawy zakładają taką gumę i wtedy po 3 godzinki walczą z takim karpiem

radzio

Re: karp 48cm

#10 Post autor: radzio »

no dokładnie :D kiedyś próbowałem tak łapać nie sprawdzało mi się a po drugie guma jest wrażliwa na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne jak i mechaniczne często pęka przy zacięciu :D było to parę lat temu i tak myślę że obecnie są na rynku dostępne na pewno lepsze amortyzatory ale jest z tym za dużo zabawy i przerabiania kija trzeba ścinać czubek do takiej grubości co amortyzator :D

tomek170891

Re: karp 48cm

#11 Post autor: tomek170891 »

No gumy mają to do siebie że pękają :P też nie jestem przekonany do tego typu rozwiązań :)

okonhel

Re: Karp

#12 Post autor: okonhel »

Robert (Salto) złowił karpia 82 cm, gratuluję i póki co to nowy rekord forum.
KARP 82cm.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

robokopek7

Re: Karp

#13 Post autor: robokopek7 »

Mi się udało życiówkę pobić ,złowiłem karpia o wadze 17,500 kg. ,który mierzył 98 cm.
IMG_20190827_060231.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rekordy AW”