Jigi

Wiadomość
Autor
glizdziarz

Re: Jigi

#21 Post autor: glizdziarz »

Wypasione. Wybrałem 7 szt. Będą jak znalazł na nowy sezon

okonhel

Re: Jigi

#22 Post autor: okonhel »

Okoniowe zamówienie Radka.
Miały być żywe kolory bo woda mętna i chyba w większości są. Gramatura 3,4 i 5 gr.
Radek.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

glizdziarz

Re: Jigi

#23 Post autor: glizdziarz »

Kolory za...czepiste. Robota jak zwykle perfekcyjna

okonhel

Re: Jigi

#24 Post autor: okonhel »

Tym razem kilka sztuk dla Grzesia. Chyba zwątpił w pstrągi kosztem szczupaków bo korpusy wszystkie chciał czerwone. No to są:
Grześ.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
radzislaw251
Okoń
Posty: 286
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:24
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Jigi

#25 Post autor: radzislaw251 »

CZekam z niecierpliwością , kiedyś na twoje koguty wraz z kuzynem łowiłem sandacze na jez.Złotnickim , ryba stała na ok 12-14 m , nie miałem sondy , pamiętam jak dziś był to żółty kolor.
Obok chłopy mieli wypasioną łódkę sonar i inne precjoza i cuda wianki , wyhaczyłem 3 sandały z jednego miejsca . Wszystkie powyżej wymiaru, co jest rzadkością ale jednak się udało. I teraz najlepsze pytanie z sąsiedniej łódki i tu będzie cytat " PANOWIE, KURWA KTO WAM ROBI TE PRZYNĘTY' odpowiedź była natychmiastowa Okonhel na to sąsiedzi - aaa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: to nie znamy . Dlatego myślę ,że z okoniowymi będzie tak samo.
Radek
nie sprzęt a technika...

okonhel

Re: Jigi

#26 Post autor: okonhel »

Cieszę się że połowiłeś na przynęty mojego wykonania - takie coś zawsze cieszy choć najważniejszy i tak jest wędkarz, bo sama przynęta nie łowi, tym bardziej kogut - wędkarz musi ją odpowiednio poprowadzić, nadać jej trochę życia. Jak masz jakaś fotkę tych ryb to wstaw w temat o kogutach, jak nie to trudno - i tak się cieszę. :)

glizdziarz

Re: Jigi

#27 Post autor: glizdziarz »

Super. Czerwień taka jaką miała być. Na pstrągowe brały szczupaki to na szczupakowe będą brały pstrągi.

Awatar użytkownika
radzislaw251
Okoń
Posty: 286
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:24
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Jigi

#28 Post autor: radzislaw251 »

Mam gdzieś fotkę, nawet wysyłałem Tobie takie zdjęcie w woderach , na łodzi.
Radek
nie sprzęt a technika...

okonhel

Re: Jigi

#29 Post autor: okonhel »

Poszukaj i wstaw w temat o kogutach...

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Jigi

#30 Post autor: Remek »

Jigi naprawdę super. W moich wodach tylko płocie, okonie i wzdręgi. Lecz w tym roku w moim łowisku linowym będę próbował jeszcze z jigami. Nie raz widziałem jak lin wyjechał za muszka, komarem. Muszę też spróbować z jigem :)
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

okonhel

Re: Jigi

#31 Post autor: okonhel »

Widziałem liny złowione na jigi i to nie jako przyłów tylko celowo, sam nie próbowałem, nie mam łowiska z taką ilością linów.

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Jigi

#32 Post autor: Remek »

okonhel pisze: 29 mar 2019, 09:20 Widziałem liny złowione na jigi i to nie jako przyłów tylko celowo, sam nie próbowałem, nie mam łowiska z taką ilością linów.
Jak będzie ciepło jak rok temu to na moim pomoście lin będzie. Coś tam zaczynam karmić z bratem póki kaczek nie ma. Jak będzie sezon linowy to spróbuje z jigami. Jedna wędka więcej w pokrowcu to nie problem :)
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

okonhel

Re: Jigi

#33 Post autor: okonhel »

Tylko trzeba to bedzie bardzo wolno poprowadzić przy dnie.

Awatar użytkownika
SVT
Karaś
Posty: 231
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:18

Re: Jigi

#34 Post autor: SVT »

Jacku te squirmy worms po 2 szt z kolorów też chętnie przygarnę.
Irek

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Jigi

#35 Post autor: Remek »

okonhel pisze: 02 kwie 2019, 10:00 Tylko trzeba to bedzie bardzo wolno poprowadzić przy dnie.
Też tak myślałem. Latem popróbuje to będę pisał o rezultatach :)
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

Awatar użytkownika
SVT
Karaś
Posty: 231
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:18

Re: Jigi

#36 Post autor: SVT »

Dostałem i ja nowe killerki od Jacka. Za co bardzo dziękuję. Niech okonie mnie nie lekceważą i zaczynają się obawiać rozpoczęcia sezonu. Maju przybywaj. ;)
tPqIcZe.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Irek

glizdziarz

Re: Jigi

#37 Post autor: glizdziarz »

Czy ja dobrze widzę? Czeburaszki? Jaka gramatura?

okonhel

Re: Jigi

#38 Post autor: okonhel »

Gramatura 8 gr - taka jaką chciał Irek. Te kogutki bez obciążenia są do czeburaszki -można regulować obciążenie w zależności od potrzeb.

Awatar użytkownika
radzislaw251
Okoń
Posty: 286
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:24
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Jigi

#39 Post autor: radzislaw251 »

U mnie żółty robił robotę , na inne na razie patrzę bo takie ładne
Radek
nie sprzęt a technika...

okonhel

Re: Jigi

#40 Post autor: okonhel »

Dziś po służbie nie chciało mi się jechać na ryby, tym bardziej że lało deszczem. Poawiłem się w malowanie proszkowe główek, korzystając z bezcennych rad Tadeusza. Niestety fotki nie wyszły, ciemny fiolet wygląda jak granatowy a na czarnym nie widać opalizacji. Ważne że w realu widać :)
Teraz jeszcze czyszczenie oczek.
20190428_115304.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hand made Okonhela”