Mikro jigi z pracowni Jacka

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Mikro jigi z pracowni Jacka

#1 Post autor: Jarek »

Zrobiliśmy dzisiaj test mikro jigów wykonanych przez naszego kolegę z forum Jacka (okonhel). Powiem tak nie mamy jeszcze odpowiednich wędzisk do tych przynęt ale nawet to nie zmienia mojego zachwytu nad tymi przynętami. Po prostu cytując słowa klasyka "niebo w ziemi" :) Jacku świetna robota. Wszystkim entuzjastom lekkiego jigowania gorąco polecam. Zabawa przednia :)

Wszystko w tym temacie: viewtopic.php?f=25&t=181
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2015, 21:42 przez Jarek, łącznie zmieniany 3 razy.

radzio

Re: Jigi z pracowni Jacka

#2 Post autor: radzio »

fajne zdjęcie

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Mikro jigi z pracowni Jacka

#3 Post autor: Remek »

No to prawda przynęty godne polecenia bardzo precyzyjna i solidna robota. Co prawda ja dzisiaj uprawiałem trochę partyzancki street fishing. Ponieważ nie posiadam wędziska do tych maleństw ale, że koniecznie chciałem ich wypróbować to zrobiłem zestaw na feederze 2,7m z delikatną szczytówką. Brania było widać więc na jakiś czas taką partyzantkę będę uprawiał.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Mikro jigi z pracowni Jacka

#4 Post autor: Jarek »

glizdziarz pisze:Jarek z linkiem coś nie tak. Nie funguje
Grzesiu to mikro okonek jest :D na mikro jiga :D. Bardzo krótko testowaliśmy mikro jigi Jacaka. Świetna zabawa.

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Mikro jigi z pracowni Jacka

#5 Post autor: Remek »

glizdziarz pisze:Jarek z linkiem coś nie tak. Nie funguje
Link jaki umieścił Jarek działa poprawnie. Wystarczy kliknąć na niego prawy przyciskiem myszy i otworzyć w nowej karcie.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

okonhel

Re: Mikro jigi z pracowni Jacka

#6 Post autor: okonhel »

Coś tam sobie łowiłem w Mrągowie ale niewiele uwieczniłem na fotkach
CAM00985.jpg
CAM00984.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Mikro jigi z pracowni Jacka

#7 Post autor: Remek »

Od dłuższego czasu łowię na micro jigi Jacka. Efekty są ale tylko w postaci okonków od 10 do 30 cm. Jacku mam kolory brązowy i pomarańczowy. Chciałbym jakieś kolory inne które mogły by zainteresować plocie, które są moim celem. Nad rzeka częściej plocie się trafiają ale małe. Nad jeziorem tylko okonki a plocie tylko odprowadzają przynętę. Co ciekawe najlepsze efekty mam pod wieczór na pomostach na plaży jak już się ludzie nie kąpią.
Ciekawa jest mina wędkarzy jak się pytają mnie co to za przynęta a ja mowie ze to hand made to są w szoku wykonania.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jigi i inne pierzaki”