Sezon pora zacząć

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
radzio

Sezon pora zacząć

#1 Post autor: radzio »

Jutro pierwszy wypad na rybki z pomostu, miejsce wędkowania jezioro Borowno :D ale byle do 1 maja i wtedy łódka :)

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Sezon pora zacząć

#2 Post autor: Remek »

No to ładnie dałeś tymi karasiami. rekord zgłoszony na stronie. Zdjęcie w galerii. Wypad całkiem przyjemny mimo zimna i mojego "telepania" na pomoście. Oprócz karasi były jeszcze krąpie i płotki. Dzięki za wspólny wypad. Pozdrawiam :)
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

radzio

Re: Sezon pora zacząć

#3 Post autor: radzio »

widzisz dwa szybkie brania z ranna a póżniej już lipa :D ale jak na pierwszy wypad to w miare ale za tydzień już będzie jeszcze lepiej :D

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Sezon pora zacząć

#4 Post autor: Jarek »

radzio pisze:widzisz dwa szybkie brania z ranna a póżniej już lipa :D ale jak na pierwszy wypad to w miare ale za tydzień już będzie jeszcze lepiej :D
Dzięki Radzio za dzisiejszą lekcję wędkowania :D sporo jeszcze nauki przede mną :)
Te karasie były naprawdę ładne :D

pkaaz20

Re: Sezon pora zacząć

#5 Post autor: pkaaz20 »

Mój sezon zaczął sie od 20 kwietnia, nic prze nad zwyczajnego : płocie i wzdręgi dopiero 1 maja pokazały sie Karasie i od tej chwili poluje na wcześnie rano. Mimo to co najmniej 8 lat przerwy miałem i tak jest super. Mimo to czekam na czerwiec wtedy łódka na Borowie. Tym sezonie mam wytyczne by złowić dużego Okonia i Karpia.

pkaaz20

Re: Sezon pora zacząć

#6 Post autor: pkaaz20 »

Nom mój sezon na spławik się zakończył, czas na koszyk i resztę. Po dzisiejszym wypadzie ma dość spławika.

pkaaz20

Re: Sezon pora zacząć

#7 Post autor: pkaaz20 »

jednak po namyśle ponownym znów wróciłem do tej angielskiej metody połowu, na koszyk to prawie straciłem, a na spinning nie biorą dopiero we wrześniu a tak całe lato na spławiku :)

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Sezon pora zacząć

#8 Post autor: Jarek »

pkaaz20 pisze:jednak po namyśle ponownym znów wróciłem do tej angielskiej metody połowu, na koszyk to prawie straciłem, a na spinning nie biorą dopiero we wrześniu a tak całe lato na spławiku :)
No ja Pawle na razie bawię się łowiąc batem i to różnymi zestawami. Mam na myśli różne spławiki i żyłki. Jak niedawno napisałem na stronie szykuje się na wypad na nockę :) http://amatorskie-wedkowanie.pl/nowosci ... a-zasiadka

pkaaz20

Re: Sezon pora zacząć

#9 Post autor: pkaaz20 »

łowiłem i lipa ale ponownie okonia dość dużego jak na spławik złowiłem , zmienię znów na 1,2 gram spławik bo jest idealny na delikatne brania, miałem dziś 3 g i ciągle mi się plątało, po za tym upale nie brały ale i tak byłem zadowolony ze Pasiaka Okońka złowiłem. Na baty nie łowię bo ciężko się zacina itp - nie ma sprawy z tym :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wędkarstwo spławikowe”