Podpórki na pomost.

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
glizdziarz

Podpórki na pomost.

#1 Post autor: glizdziarz »

Oto mój wyrób pozwalający na ustawianie podpórek na pomoście. Nie potrzeba niczego wiercić i wkręcać. Wykorzystuję szczeliny między deskami. Zdjęcia autorstwa Jarka. Ostatnio zrobiłem 17 szt. dla rodziny i kolegów. Patent nie jest mój tylko kolega podesłał mi fotkę kogoś kto sprzedawał tak mocowane ale robione w całości z nierdzewki. Cena była spora a o wadze nie wspomnę. Mój patent w tym to użycie oryginalnych podpórek. Teraz muszę zrobić coś takiego do mocowania siatki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2020, 20:17 przez glizdziarz, łącznie zmieniany 2 razy.

radzio

Re: Podpórki na pomost.

#2 Post autor: radzio »

no i bajka super ci wyszły

glizdziarz

Re: Podpórki na pomost.

#3 Post autor: glizdziarz »

Kolegą, który podesłał fotki był oczywiście Jacek - spec od wygrzebywania w sieci ciekawostek

okonhel

Re: Podpórki na pomost.

#4 Post autor: okonhel »

Grześ - dzięki za podpórki. Jak je rozpakowałem to pomyślałem od razu żeby montować inaczej niż na zdjęciu - wsuwać tą wąską między deski pomostu, część, przekręcać o 90 stopni i przykręcać. Chyba taki cel Ci przyświecał czy inny ?

glizdziarz

Re: Podpórki na pomost.

#5 Post autor: glizdziarz »

Celem było uproszczenie konstrukcji. Część gwintowaną mogłem donitować do podpórki ale więcej problemów jak coś się uszkodzi.

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Podpórki na pomost.

#6 Post autor: Jarek »

Dzisiaj na prośbę Grzesia Glizdziarza testowałem kotwicę oraz podpórki ze sprytnym systemem montażu na pomostach. Sprzęt znakomity ! Napewno domówię podpórki oraz kotwicę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

okonhel

Re: Podpórki na pomost.

#7 Post autor: okonhel »

A gdzie te ryby ?
Kotwicę rónież przetestowałem 3 tygodnie temu - jest ok, szczególnie na Żarnowiec w zielsko - łatwo je zdejmować.

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Podpórki na pomost.

#8 Post autor: Jarek »

Na spina nie brały tego dnia Jacku mimo moich usilnych starań... Taka sytuacja :-) A testy były tak naprawdę sesją zdjęciową kotwicy i podpórek na prośbę Grzesia.

glizdziarz

Re: Podpórki na pomost.

#9 Post autor: glizdziarz »

Zamówienia przyjmuję dopiero na jesień. Cieszę się, że sprzęt się sprawdza. Jesienią do podpórek dorobię waszmościom dolne uchwyty o średnicy 8mm

Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Podpórki na pomost.

#10 Post autor: Arunio1 »

Te podpórki ,to super rozwiązanie. Gdybym nie miał własnych? Już bym biegał z Grześkiem.
Arek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hand made Glizdziarza”