Moje przynęty na pstrąga

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
okonhel

Moje przynęty na pstrąga

#1 Post autor: okonhel »

Ostatnio chciałem sobie zrobić jedno większe pudełko na pstrąga bo nosiłem 4 mniejsze w torbie a to niewygodne.
Poprzestawiałem by mieć w nim przynęty na teraz (zima) i okazało się że napełniłem pudełko dwustronne.
p4.jpg
p3.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Moje przynęty na pstrąga

#2 Post autor: Jarek »

JA PIERNICZĘ !!! Ile masz takich pudełek Jacek ?

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#3 Post autor: okonhel »

Z tego co zostało na później zrobiłem drugie pudełko dwustronne. Niestety na woblery które sam zrobiłem nie starczyło już miejsca.
p1.jpg
p2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Moje przynęty na pstrąga

#4 Post autor: Jarek »

MATKO JEDYNA !!! :-) :-)

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#5 Post autor: okonhel »

Teraz jeszcze zrobię porządek z woblerami mojej roboty i może też wstawię ale muszę dokupić pudełko i wkleić stery w niektóre.
Do tego jeszcze trochę Salmiaków choć sporo wyprzedałem i mam jeszcze trochę wahadłówek.

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Moje przynęty na pstrąga

#6 Post autor: Jarek »

Pozamiatałeś Jacek. Ja myślałem, że mam dużo przynęt...W sumie to miałeś udział w zwiększeniu mojej kolekcji. Muszę też swoje posegregować . Porobić foty na nowo i wstawię :-)

Awatar użytkownika
Janek
Flądra
Posty: 324
Rejestracja: 20 lis 2015, 13:07

Re: Moje przynęty na pstrąga

#7 Post autor: Janek »

Kiedyś Jacku też nosiłem na pstrągi tony przynęt- później mi na szczęście przeszło. Ograniczyłem się do jednego małego pudełka z wyselekcjonowanymi przynętami. Chociaż od kilku lat nie łowię pstrągów, pudełko leży nieruszane i czeka... może tej wiosny je przewietrzę nad którąś z okolicznych rzek.
Tomek

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#8 Post autor: okonhel »

Ja mam różne "napady" - raz kumuluję trochę przynęt a raz (latem) przekładam do 2 małych pudełek i wkładam do kamizelki. Będąc rzadziej nad rzeką nie wiem jaką wodę zastanę gdy przyjadę i stąd to zbiorowisko różnych typów przynęt. Nie ukrywam że trochę podpuścił mnie Jarek pisząc że ma dużo przynęt, więc wstawiłem fotki jak wygląda "za mało" lub "mam trochę ale nie wszystko co bym chciał".... :D
Pewnie wiosną znów będzie "doraźne przepakowywanie" i znów zmieni się opcja w pudełkach czy też samych pudełek.

glizdziarz

Re: Moje przynęty na pstrąga

#9 Post autor: glizdziarz »

No jak zwykle poszalałeś.

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#10 Post autor: okonhel »

Lata zbierania a i zrywania coraz mniej dzięki odczepiaczowi V-free.

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Moje przynęty na pstrąga

#11 Post autor: Jarek »

Muszę nabyć to V-free ... :-)

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#12 Post autor: okonhel »

Pogoda trudna więc poukładałem trochę w przynętach. Z tego co powyciagałem z różnych pudełek, uzbierało się obrotówek, wahadłówek, woblerów w tym moich na kolejne pudełko dwustronne bez gum (imitacji minogów i dżdżownic) - nie zmieściły się, może w następnym pudełku bo są jeszcze pomalowane woblery w ilości ok 40 do wklejenia sterów.
pud1.jpg
pud2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

glizdziarz

Re: Moje przynęty na pstrąga

#13 Post autor: glizdziarz »

Druga półka od dołu to killery nie tylko na pstrąga

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#14 Post autor: okonhel »

Grześ - a co Ci się wiesząlo prócz pstrągów? W sumie to robiłem je do prowadzenia z prądem - żeby pracowały wtedy, gdy większość nie pracuje - dlatego mają troszkę agresywniejszą akcję.

glizdziarz

Re: Moje przynęty na pstrąga

#15 Post autor: glizdziarz »

Szczupaki. Jeden to nawet za uniesionym nad wodę wobkiem wyskoczył. A i okonie się trafiały

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#16 Post autor: okonhel »

Niedobre szczupaki - nie dla nich był przeznaczony :) Agresywna praca jak prowadzony pod prąd to nie odpuściły.....

glizdziarz

Re: Moje przynęty na pstrąga

#17 Post autor: glizdziarz »

Nad wodą? Pod prąd? Wobler wisiał pół metra nad wodą a ta gadzina świecą do niego spod brzegu starorzecza wyskoczyła.
Odkupię od ciebie ze trzy sztuki

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#18 Post autor: okonhel »

tun 3 .jpg
tun 4.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

okonhel

Re: Moje przynęty na pstrąga

#19 Post autor: okonhel »

Część blach przyciemniona , część dostała nieduże chwosty by nie zakłócały pracy. Teraz tylko żeby przestało mrozić.


blps.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze zestawy na drapieżniki”