Co to za staw???

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
tomek170891

Co to za staw???

#1 Post autor: tomek170891 »

Witam. Kiedyś robiąc sobie wycieczki plenerowe quadem trafiłem z kolegą na fajną miejscówkę ze stawkiem który stwarza wrażenie fajnego :) Lecz nie nie wiem skąd się dowiedzieć czyją on jest własnością :/ słyszałem ( i widziałem ) że "jakaś" ryba tam jest ale dokładnie co i jak to nie wiem. Może ktoś z forumowiczów się orientuje?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

tomek170891

Re: Co to za staw???

#2 Post autor: tomek170891 »

Dodaje grafikę jeszcze raz na której lepiej widać miejscowości
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Co to za staw???

#3 Post autor: Remek »

Nie mam pojęcia do kogo należą te stawy. Żadnej tabliczki informacyjnej nie było ?
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

tomek170891

Re: Co to za staw???

#4 Post autor: tomek170891 »

Właśnie nie -.- Dookoła są stawy p.Beger ale słyszałem że ten do niego nie należy

goral3518

Re: Co to za staw???

#5 Post autor: goral3518 »

Popytaj miejscowych, a najlepiej sołtysa pobliskiej miejscowości

tomek170891

Re: Co to za staw???

#6 Post autor: tomek170891 »

No miejscowi też nie wiedzą :/ no znaczy ktoś na pewno wie ale nikt z kim gadałem :)

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Co to za staw???

#7 Post autor: Jarek »

tomek170891 pisze:Witam. Kiedyś robiąc sobie wycieczki plenerowe quadem trafiłem z kolegą na fajną miejscówkę ze stawkiem który stwarza wrażenie fajnego :) Lecz nie nie wiem skąd się dowiedzieć czyją on jest własnością :/ słyszałem ( i widziałem ) że "jakaś" ryba tam jest ale dokładnie co i jak to nie wiem. Może ktoś z forumowiczów się orientuje?
Sprawdziłem na geoportalu nr działek ...jak się dowiem kto jest właścicielem albo zarządcą tego terenu to napiszę :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

goral3518

Re: Co to za staw???

#8 Post autor: goral3518 »

I co dalej nie wiadomo kto jest zarządcą? Trzeba się sprężyć, bo sezon minie i będzie po ptokach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stawy”