Gruntowe filmiki z sieci.

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Gruntowe filmiki z sieci.

#1 Post autor: Arunio1 »

Pozwolę sobie zamknąć wszystko co dotyczy Metody Gruntowej w jednym wątku. Ciężko Mi się poruszać po forum jako rodzynkowi i podłączać pod tematy. Tu pozwolę sobie wstawiać produkcje dla tych, "co lubią siedzieć na dupie z tym całym cyrkiem" Jeśli Admini mają inne zdanie. Proszę po przenosić i podać Mi linki. Dostosuję się. Zależy Mi by tu być. Na początek coś dla oszczędnych, lubiących dłubać Grunciarzy. https://www.youtube.com/watch?v=TfGvlRjHvJI
Arek

glizdziarz

Re: Gruntowe filmiki z sieci.

#2 Post autor: glizdziarz »

Ciekawa rzecz. Koszyki własnej roboty za niewielką kasę. Super sprawa na wody gdzie traci się ich dużo jak choćby na Sulejowie.

okonhel

Re: Gruntowe filmiki z sieci.

#3 Post autor: okonhel »

Kiedyś (jakieś 10 lat temu lub więcej robiłem podobne koszyki jak na początku filmu. Materiałem była szyjka od mineralnej Żywiec gazowanej, podziurawiona dziurkaczem, obciążeniem był pasek ołowiu wycięty z ołowianej izolacji kabli energetycznej.
Łatwo wykonać tylko troszkę chęci. Oczywiście byłą to prowizorka bo to tylko podajnik, te z filmiku są fachowo wykonane. ;)

Awatar użytkownika
Arunio1
Dorsz
Posty: 985
Rejestracja: 07 cze 2015, 20:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Gruntowe filmiki z sieci.

#4 Post autor: Arunio1 »

glizdziarz pisze:Ciekawa rzecz. Koszyki własnej roboty za niewielką kasę. Super sprawa na wody gdzie traci się ich dużo jak choćby na Sulejowie.
Robiłem podobnie. Tylko ja butelkę Pet ciąłem na paski odpowiedniej długości i szerokości, traktowałem dziurkaczem i zszywaczem, dawałem pasek ołowiu i wuala! ;)
Arek

glizdziarz

Re: Gruntowe filmiki z sieci.

#5 Post autor: glizdziarz »

W dawnych, dawnych czasach robiłem koszyki z pudełek na rolki z filmami. Trzeba było tylko polować na te przezroczyste. Ewentualnie dobrym tworzywem były plastikowe lub metalowe wałki do włosów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wędkarstwo gruntowe”