PELLET ZANĘTOWY

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
szumeq

PELLET ZANĘTOWY

#1 Post autor: szumeq »

Pellet wykonany z bardzo dobrym znajomym. Jest teraz na etapie schnięcia. Za parę dni pierwsze testy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

goral3518

Re: PELLET ZANĘTOWY

#2 Post autor: goral3518 »

Kopytek narobiłeś a nie pelet ;) W piekarni pracujesz?

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: PELLET ZANĘTOWY

#3 Post autor: Remek »

Szumeq może napiszesz jak to zrobiłeś. Bo może ktoś jest również ciekawy jak ja :). Ciekawe czy ryby podejdą do tego :)
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

szumeq

Re: PELLET ZANĘTOWY

#4 Post autor: szumeq »

Góral jak już coś piszesz to postaraj się żeby to coś wnosiło do tematu .
Remek co do przepisu podam ale po testach , nie chcę żeby Wam ryby pouciekały. :)

goral3518

Re: PELLET ZANĘTOWY

#5 Post autor: goral3518 »

Myślałem że masz choć troche poczucia humoru. A czy ten "pelet" zda egzamin to sie okaże i mam nadzieję że napiszesz prawde czy zadziałał i co dzieki niemu złapałeś

szumeq

Re: PELLET ZANĘTOWY

#6 Post autor: szumeq »

Nie mam pojęcia czy zda egzamin, jak zacznę nim nęcić to się okaże. To jest experyment , dlatego na tą chwile nie podaje przepisu.

wielkiroman

Re: PELLET ZANĘTOWY

#7 Post autor: wielkiroman »

Jak wypadł koleżko ten eksperyment ?
Były jakieś efekty ?
Rybom zasmakowało ?
Czy sam go zjadłeś ? ;-)

Z tym jedzeniem nie żartuję, bez urazy bo sam kiedyś zrobiłem zanętę, dzięki której zwabiłem w łowisko piękne płocie, siedziałem
od rana do wieczora na rybach, tak brały.
No ale nadeszła pora że strasznie zgłodniałem, futer się skończył przed 12 a została mi jeszcze zanęta sucha którą zrobiłem, wiedziałem co za składniki w niej są, wszystko jadalne dla człowieka i nie szkodliwe więc ją zjadłem :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zanęty, kulki i pellety”