Wspólne wędkowanie

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Wspólne wędkowanie

#1 Post autor: Remek »

Witam
Głównie wędkuje sam więc chętnie się z kim umówię na rybki.
Gdzie łowie:
- Głównie jezioro Borówno (Kujan) 10 km od Złotowa oraz drugie jezioro w tej miejscowości Kujan mały.

Wędkuje tam od 18 lat. Cała moja rodzina tam wędkuje (tata, wujek, brat).
Doświadczenie jest, miejscówki są.

Czym dysponuje (jezioro Borówno):
- łódka plastikowa 4m spokojnie ogarnie 2-3 osoby
- zwodzony pomost, regularnie nęcony łubinem
- pomost ogólnodostępny (wybudowany z myślą o nockach). Za dnia brat złowił już tam kilka leszczy ponad 1,5kg.

Kujan mały:
- pomost znajomego wędkarza trzeba być tam trochę wcześniej bo jest na niego konkurencja. 2 osoby spokojnie tam wędkują. Uznawana zasada kto pierwszy ten łowi.
(ryby to liny, karpie, karasie nocą węgorze). 10m od pomostu miejsce na ognisko i ławeczki.
Z powodu śmierci jednego Pana na zawał na tym pomoście rzadko kto wędkuje tam nocą :D
Miejsce dzikie łowisko z ogromnym potencjałem.

Wody dzierżawcy możliwość zezwolenia jednodniowego. Pomogę w organizacji.

Mogę również wędkować w całym okręgu nadnoteckim PZW. Lec piszę o miejscówkach na których się skupiłem i je znam. Włożyłem też trochę pracy w przygotowywaniu, karmieniu i wyszukiwaniu miejscówek z łodzi.

Wędkuje głównie w weekendy z rana. (najlepsze efekty). Od 15 czerwca możliwe łowienie w nocy na co nie mogę się doczekać.

Jakieś pytania ktoś chętny ? to pisać :)
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

okonhel

Re: Wspólne wędkowanie

#2 Post autor: okonhel »

Z racji dużej odległości raczej nie skorzystam, choć wszystko wręcz podane na tacy ale moze Jarek się skusi?

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Wspólne wędkowanie

#3 Post autor: Remek »

okonhel pisze: 05 cze 2019, 09:36 Z racji dużej odległości raczej nie skorzystam, choć wszystko wręcz podane na tacy ale moze Jarek się skusi?
No trochę daleko no ale może kiedyś się coś uda.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

Awatar użytkownika
radzislaw251
Okoń
Posty: 287
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:24
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Wspólne wędkowanie

#4 Post autor: radzislaw251 »

Remek, zapytaj Jarka czy nie pojedzie na ryby, jednostkę pływającą też ma a i podbierak na rekiny się znajdzie...
Radek
nie sprzęt a technika...

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Wspólne wędkowanie

#5 Post autor: Remek »

radzislaw251 pisze: 05 cze 2019, 15:57 Remek, zapytaj Jarka czy nie pojedzie na ryby, jednostkę pływającą też ma a i podbierak na rekiny się znajdzie...
Z Jarkiem rozmawiałem wiele razy. Miał się odezwać jak będzie chciał jechać. Skoro się nie odzywa to jest zajęty lub nie może z innego powodu jechać nie wiem. Gdyby chciał to miał dać znać tak się umawialiśmy.
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

Awatar użytkownika
Jarek
Amur
Posty: 678
Rejestracja: 16 mar 2013, 12:04

Re: Wspólne wędkowanie

#6 Post autor: Jarek »

Skoro tak tu o mnie...To Remek napisał dokładnie tak jak jest. Nie umawiam się jak nie mam na to czasu. Napewno Jacek doda swój do tego komentarz :D no ale cóż życie ...Tak na marginesie dodam, że ostatnimi czasy grupa osób do wędkowania mocno się powiększyła np. o osoby, które na naszym forum już były i nie ma ich z różnych powodów. Niektórzy z nas wiedzą o co chodzi. :) Cieszę się z tego faktu niezmiernie no i jak niebawem przejdę na emeryturę to będzie z kim wędkować ;) Dodam jeszcze, że mam nadzieję, że nie będzie tak jak z dorszami jak daleko do rejsu to tłumy chętnych na rejs a jak termin się zbliża to ekipa "topnieje". No ale sądzę, że teraz to już tak nie będzie :D

Awatar użytkownika
morrum
Flądra
Posty: 338
Rejestracja: 29 sie 2019, 16:56
Lokalizacja: Inowrocław/Bydgoszcz

Re: Wspólne wędkowanie

#7 Post autor: morrum »

No to tego ... poza Krissem jest tu ktoś jeszcze z Kujawsko-Pomorskiego lub południowych jego okolic?
Najlepiej okręg bydgoski, sam jestem z Bydzi ale mieszkam w Inowrocławiu, na Pustyni Kujawskiej :?
Michał

okonhel

Re: Wspólne wędkowanie

#8 Post autor: okonhel »

Niestety Michał z okrgu Bydgoszcz jesteś tylko Ty i Kriss.
Najliczniej reprezentowany jest okręg Gdańsk - 11 osób, później Piła - 6 osób, Bydgoszcz - 2 osoby, Piotrków -1 , Gorzów - 1, Łódź -1 , Mazowiecki -1 lub 2 , Elbląg - 1, Sieradz - 1, Szczcin - 1, Jelenia Góra - 1 , Kraków - 1 i nie wiem gdzie Szczepek ale raczej też nie Bydgoszcz. Jak się dowiem to uaktualnie wpis , chyba że wcześniej mnie ktoś poprawi.

Awatar użytkownika
morrum
Flądra
Posty: 338
Rejestracja: 29 sie 2019, 16:56
Lokalizacja: Inowrocław/Bydgoszcz

Re: Wspólne wędkowanie

#9 Post autor: morrum »

Szczepek hmmm... Andrzej to chyba stolica lub okolica.

Szkoooda. Miałem cichą nadzieję, że może znajdzie się jakiś normalny kolega na ryby w okolicy.
Michał

Awatar użytkownika
Janek
Flądra
Posty: 324
Rejestracja: 20 lis 2015, 13:07

Re: Wspólne wędkowanie

#10 Post autor: Janek »

Ktoś chętny na objazdowy weekend po pomorskich rzekach- od piątku do poniedziałku (27-30.IX). Do podziału koszty przejazdów i zakwaterowania ( miejsce ograniczone dostępnością bazy noclegowej).
Tomek

okonhel

Re: Wspólne wędkowanie

#11 Post autor: okonhel »

Ja odpadam - dziś rano miałem stłuczkę i niestety "mam co robić" na najbliższe dni.
Facet wjechał mi w bok na rondzie, był po nocce i "nie zauważył".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Umawialnia”