Aplikacje wędkarskie

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
miko

Aplikacje wędkarskie

#1 Post autor: miko »

Cześć :) Używacie podczas wędkowania jakiś użytecznych aplikacji na telefon? Co byście mogli polecić? Zależy mi na odkryciu może akurat mniej popularnych aplikacji, ale za to praktycznych, które mogą przydać się nad wodą. Obecnie używam Fishexperta. Jestem z niego bardzo zadowolony. Ale może coś jeszcze? Mam androida.

tomek170891

Re: Aplikacje wędkarskie

#2 Post autor: tomek170891 »

Radio FM :D bo używania innych aplikacji nie widzę sensu :)

Awatar użytkownika
Remek
Administrator
Posty: 1007
Rejestracja: 03 mar 2013, 18:51
Lokalizacja: Złotów

Re: Aplikacje wędkarskie

#3 Post autor: Remek »

Ja ewentualnie nad wodą sprawdzam jeszcze pogodę na meteo.pl a to to obserwacja i nic po za tym.
Ta aplikacja Fishexpert to jakie ma funkcje ?
Koszulki Wędkarskie - duży asortyment ubrań oraz gadżetów o tematyce wedkarskiej:
https://koszulki-wedkarskie.pl/

miko

Re: Aplikacje wędkarskie

#4 Post autor: miko »

Funkcji ma wiele. :) Można powiedzieć dla każdego wędkarza coś miłego. Np. sprawdza pogodę - o której wspominałeś. Ma mapę i naprawdę sporą bazę łowisk, ich charakterystyki, aktualnie obowiązujące przepisy, więc jeśli jedziesz w nowe miejsce, wiesz czego możesz się spodziewać. Sam także możesz dodać swoje łowiska, użyty w danym dniu sprzęt, zanętę, panujące wtedy warunki i rybę złowioną etc. Do tego funkcje społecznościowe, ale jako że ja raczej samotnie wędkuję, nie chwalę się fotami ryb, na zawody nie jeżdżę, to tę kwestię może akurat pominę. ;) W każdym razie, duży szacunek dla jej twórcy. Więcej informacji możecie uzyskać na stronie Fisha http://www.fishexpert.pl/ Aplikacja jest za free na Play oczywiście. Połamania kija

gyver

Re: Aplikacje wędkarskie

#5 Post autor: gyver »

Ja osobiście używam takich jak:

Monitor burz - informacje o wyładowaniach w całej Polsce
Traseo - (używam jak pływam łódką z silnikiem) aplikacja do obliczania dystansu jaki przebyłem nad wodą, prędkość jaką się poruszam, wyrys tej trasy na mapie.
Można tworzyć punkty i je opisać np. Górka pod wodą itp.
Meteo.pl alternative - do sprawdzania pogody.
Pomocnik wędkarza- regulaminy i przepisy, węzły wędkarskie, dziennik połowów, mapa jezior z opisami jakie ryby występują na danym zbiorniku itp. oraz aktualności
Latarka - to raczej ma każdy :lol:

Aplikacje oczywiście używam na Androidzie.

FrankJScott
Amur
Posty: 653
Rejestracja: 10 kwie 2024, 00:46

Recommended Product Site

#6 Post autor: FrankJScott »

Please try Google before asking about Excellent Product Blog aa26c7e

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika wędkarska”