Wędkarstwo morskie (rybołowstwo rekreacyjne)

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Rogro
Krąp
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2016, 19:17

Wędkarstwo morskie (rybołowstwo rekreacyjne)

#1 Post autor: Rogro »

Dzień dobry,
z uwagi na przetasowania w OIRMach, zaszły zmiany nas - wędkujących w morzu - także dotyczące.
Zmienił się m.in. numer konta.

60 1010 1140 0003 5822 3100 0000

Więcej szczegółów tu:
https://girm.mojbip.pl/170.html

Serdeczności
Piotr
Piotr

okonhel

Re: Wędkarstwo morskie (rybołowstwo rekreacyjne)

#2 Post autor: okonhel »

Piotr nie siej zamieszania.
Piszesz że zmieni się numer konta do wpłat - zmienił się kilka miesięcy temu o czym już pisałem:
viewtopic.php?f=12&t=265
Od kilku miesięcy nie piszemy już na przelewach OIRM Gdynia czy inny lecz Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego. Coś tam kontrolerzy się czepiali że na potwierdzeniu przelewu miałem jeszcze OIRM Gdynia ale jak zobaczyli że kasa poszła na nowe konto to już nie marudzili.
Ponadto linkujesz Inspektorat w Słupsku, który z końcem roku ulegnie likwidacji - pozostaną w Gdyni i Szczecinie.
https://www.portalmorski.pl/inne/43784- ... ikwidowany

Awatar użytkownika
Rogro
Krąp
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2016, 19:17

Re: Wędkarstwo morskie (rybołowstwo rekreacyjne)

#3 Post autor: Rogro »

Nie było moim zamiarem siać czegokolwiek.
Fakt faktem, nie dostrzegłem Twego wpisu.
A mój dzisiejszy wpis wynika z tego, że dziś dzwoniłem do OIRM Gdynia, i takie właśnie informacje otrzymałem.
Piotr

okonhel

Re: Wędkarstwo morskie (rybołowstwo rekreacyjne)

#4 Post autor: okonhel »

Niestety w OIRM-ach wędkarzy traktują jak zło konieczne a jak zadzwonisz to prędzej uzyskasz dezinformację niż informację, to samo w necie. Kiedyś jak chciałeś znaleźć opłaty w necie to pisałeś OIRM Gdynia wędkarstwo i było teraz trzeba się trochę natrudzić by znaleźć potrzebne informacje. Prędzej google wyszuka władek.pl, PZW czy trójmiasto .pl gdzie znajdziesz potrzebne informacje.

glizdziarz

Re: Wędkarstwo morskie (rybołowstwo rekreacyjne)

#5 Post autor: glizdziarz »

To tak jak w inspektoracie w Helu nie szło dawniej doprosić się o wymiary ochronne i limity.
Tak jak Jacek pisze, wędkarze są dla nich złem koniecznym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wędkarstwo morskie”